close
Download our Mobile App for free With the instant messaging feature, Messaging is now live, start using it now!
All Menu

Ana Avrupa hattımız – ALMANYA – FRANSA – BELÇİKA – LÜKSEMBURG – HOLLANDA – İSVİÇRE – İSPANYA – İNGİLTERE – PORTEKİZ – BULGARİSTAN – ROMANYA – MAÇARİSTAN – SLOVAKYA – ÇEK CUMHURİYETİ – POLONYA – İSVEÇ – NORVEÇ – DANİMARKA olmak üzere tüm Avrupa’da rekabetçi ve kaliteli operasyon süreçlerimiz hızla devam etmektedir. *Uydu, internet ve mobil telefon araçları ile haberleşme/bilgilendirme ve sefer izleme olanağı Minivan Taşımacılığı: 1,3 ton taşıma kapasiteli modern araçlarımız ile Avrupa ülkelerine kapıdan kapıya 24-48 saat ve 72 saatte ulaşım sağlıyoruz.

I am a freight forwarder in Japan and would like to connect with importers. which email adress should I use?

I will appreciate to be in touch with someone exporter of manufactured products in the agro-business like oil, pasta, tomatoes concentrated…

We are excited to present our experience in the industry and our expertise in transportation to you. We are a logistics company specializing in international freight transport, dedicated to providing the best service to our clients.

Güncel Hava - Kara - Deniz yüklerinde sizlere destek olmayı çok isteriz.

Türkiye'den Arnavutluk ve diğer Balkan ülkelerine lojistik hizmetimiz mevcuttur. Gümrük işlemleri vb. hizmetlerimiz mevcuttur.

Güncel Hava - Kara - Deniz yüklerinde sizlere destek olmayı çok isteriz.

We are specialists in logistics for companies and entrepreneurs operating in the online sales market, offering agile and intelligent solutions for storage and shipping

We provide groupage services from Turkey to İtaly 4 days a week.Our transit times are 4-5 days in a week.We have priorty pass in Kapıkule that favored our trucks to pass in 1day.You can contact us for all your loads from Turkey,we would be glad to work with your company.

Güncel olarak İthalat ve İhracat yüklemeleriniz için Havayolu, Karayolu, Denizyolu ve Demiryolu olarak sizlerden gelecek olan taleplere istinaden rekabetçi navlunlarımız ile yardımcı olmak isteriz.

Support Whatsapp Back to Top