close
Download our Mobile App for free With the instant messaging feature, Messaging is now live, start using it now!
All Menu

Russia Requests

You are viewing Cooperation posts from Russia

Merhabalar Yurtdisinda yasayan Turizm ve marketing , Sağlık turizmi alanında çalışmış iki profesyoneliz. Şimdiye kadar sınırlı finansal kaynaklarla yürüttüğümüz çalışmalarımızın başarılı olmasına rağmen, daha büyük bir etki yaratmak ve büyümek için maddi desteğe ihtiyacımız olduğunu fark ettik. Sağlık turizmi, dünya genelinde hızla büyüyen ve potansiyeli olan bir sektördür. Ülkemizde sağlık hizmetlerinin kalitesi, deneyimli sağlık profesyonelleri ve rekabetçi fiyatlar, sağlık turizmi sektöründe önemli avantajlar sunmaktadır. Ancak, mevcut olanaklarımızla bu potansiyeli tam anlamıyla değerlendiremiyoruz. Bizimle birlikte sağlık turizmi alanında başarılı bir iş ortaklığı kurma fırsatını değerlendirmenizi ve projemize yatırım yapmanızı arzuluyoruz. Yatırımınızın, sektördeki büyüme potansiyelimizi artırarak hem kendi hem de sizin için karlı olacağına inanıyoruz. Daha detaylı bilgi almak veya bir toplantı düzenlemek için uygun olduğunuz zamanı belirtmenizi rica ederiz. İlginizi çekerse, sunum ve iş planımızı sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Not: Planimiz tum dunyayi kapsiyor.

We invite manufacturers of tank equipment to cooperate.

Turkiye’ de ki fiberglas urunlerini aramada ve satin alma konusunda yardimci olabilecek is ortagi ariyoruz. Frp levha, fiberglas cati kayragi, fiberglas profil, cubuk v.b.

market researching, organization and consultation 2012 yili itibariyle rusya menseyli kurulmus olan IMROACC( international market research,organization and consulting company) firmamiz Rusya , Ukrayna pazarlarinda pazararastirmasi, fuar organizasyonlari, satis- pazarlama hizmetleri yani sira bu ulkelerden hammadde alimi yapmak isteyen firmalar icin satin alma hizmeti de vermektedir. ilgili kisi yada firmalarimiz bizimle irtiba gecebilir, daha ayrintili bilgi alabilirler.. saygilarimla

Support Whatsapp Back to Top