close
Download our Mobile App for free With the instant messaging feature, Messaging is now live, start using it now!
All Menu

Firmamız Kozmetik kimyasal temizlik ürünleri vb ürünlerin fason ve kendi markamız olarak üretimi ve satışını yapmaktadır.

Firmamız Kozmetik kimyasal temizlik ürünleri vb ürünlerin fason ve kendi markamız olarak üretimi ve satışını yapmaktadır.

Yurt dışı mangal kömürü ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim

biz bayan giyim üretimi yapıyoruz

Sakarya'da bebek ve genç odası imalatı yapan fabrikamız, globalde verdiği hizmeti daha da büyütmek için siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Bebek odaları, genç odaları, beşik ve karyola grubunun modern tasarımları ve renk seçenekleriyle sizlerleyiz.

İhraç için 50-52 mm 86 Adet (200m) polypropylene gemi halatı arıyorum

Ajans ve Dijital baskı sektöründeki tecrübemiz ve yenilikçi yaklaşımla işinizi desteklemek ve büyütmek için buradayız. Firmamız bünyesinde Dijital baskı ve lazer kesim makine parkuruna sahiptir. Sunduğumuz Hizmetler: • Baskı Çözümleri: Afiş, broşür, katalog, kartvizit, etiket, sticker, ve daha fazlası. • İş Güvenlik Uyarı Levhaları • Metal Levha Etiketleri • Google Arama Motoru Optimizasyonu • Büyük Format Baskı: Billboard, vinil afişler,Brandalar • Kişiselleştirilmiş Ürünler: Plaket, Kupa, tişört, çanta gibi promosyon ürünlerine baskı. • Reklam ve Tanıtım Materyalleri: Roll-up banner, stand vb.

avrupanın önde gelen firmalarına bayan bluz,elbise,etek ,pantolon tarzında hazır giyim ürünleri kend fabrikamızda üretiyoruz.

Altındaki malzeme gerekiyor FATBiKE 20 ektedir model gibi boyasız demonte bisiklet istiyorlar. Saygilar HER URUN 100 ADET İÇİN FİYAT TEKLİF TALEBİ 1) ALÜMİNYUM/ÇELİK ÇERÇEVE FAT BİSİKLET 20 2) FAT BİSİKLET 20X4.0 JANTLARI 3) FAT BİSİKLET 20 ÖN GÖBEKLE 4)13G ÖN TEKERLEK İÇİN 12G ARKADA 5) 36/48V AKÜ KİTİ 6) DİREKSİYON KOLONU 7) ÇUBUK DURDURUCU ÖN SÜSPANSİYON ÇATALI 8) 42T Aynakol 9)FAT BİSİKLET MOTORU 250W 36V/48V VEYA 500W 48V 10) BİSİKLET ÇELİK ÇAMURLUKLARI. 11) BİSİKLET BAGAJ TAŞIYICI

Support Whatsapp Back to Top