close
Download our Mobile App for free With the instant messaging feature, Messaging is now live, start using it now!
All Menu

How can I find shoe companies in Turkey? help me, how can I find the names and addresses of shoe companies located in Turkey, I want to buy them and bring them to Azerbaijan, I hope you are a seller I am looking for brand companies

We want your product for Georgia. I kindly request you to send your catalog and price list.

Do you have cocopeat ready? 12000 pieces But I need it quickly for tomatoes

Biz Azerbaycanda product sales üzrə iş yapıyoruz. Sizin ürünler ile ilgileniyoruz. Bana price list mail ünvanıma gondere bilirmisiniz? En önemlisi limon suyu ile narşerab ürünleriniz ilgimiz odağında.

Biz, *****Group LLC olarak, Azerbaycan'da inşaat, gıda, kozmetik, turizm sektörlerde faaliyet gösteren bir firmayız. Türkiye'de üretilen inşaat malzemelerinin (yapıştırıcılar vs.) Azerbaycan bolgesi üzre distribütörlük ve satış hizmetleri sunabilecek iş ortakları arayışındayız. Türkiye'de üretilen inşaat malzemelerinin (yapıştırıcılar vs.) Azerbaycan bolgesi üzre distribütörlük ve satış hizmetleri sunabilecek iş ortakları arayışındayız. Firma olarak, inşaat malzemeleri üreten firmaların ürünlerini Azerbaycan'da etkin bir şekilde pazarlama ve satışını gerçekleştirme konusunda uzman kadromuz var. Ürünlerinizin kalitesi ve uygun fiyatları, Azerbaycan'da büyük bir talep yaratma potansiyeline sahip olacak firmalarla iş birligi yapmak düşüncesindeyiz.

We are looking for business partners who can provide distributorship and sales services in the Azerbaijan region for construction materials (paint, industrial paints) produced in Turkey. Therefore, we are looking for a reliable and experienced business partner with whom we can cooperate to offer and sell construction materials produced in Turkey in the Azerbaijani market

Biz, ***** Group LLC olarak, Azerbaycan'da inşaat, gıda, kozmetik, turizm sektörlerde faaliyet gösteren bir firmayız. Türkiye'de üretilen inşaat malzemelerinin (boya,sanayii boyaları, vs.) Azerbaycan bolgesi üzre distribütörlük ve satış hizmetleri sunabilecek iş ortakları arayışındayız. Eğer şirketiniz yukarıdaki özelliklere sahipse ve Türkiye'de üretilen inşaat malzemelerini Azerbaycan pazarında distribütörlük ve satış yapmak konusunda ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın. Daha fazla bilgi sunmaktan memnuniyet duyarız ve işbirliği fırsatı hakkında detayları görüşmek için hazırız. Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Biz, ****** Group LLC olarak, Azerbaycan'da inşaat, gıda, kozmetik, turizm sektörlerde faaliyet gösteren bir firmayız. Türkiye'de üretilen inşaat malzemelerinin (izalyasyon ürünleri vs.) Azerbaycan bolgesi üzre distribütörlük ve satış hizmetleri sunabilecek iş ortakları arayışındayız. İzalyasyon ürünleri (keçe,membran ve s) ilgimizi çekmektedir. Eğer şirketiniz yukarıdaki özelliklere sahipse ve Türkiye'de üretilen inşaat malzemelerini Azerbaycan pazarında distribütörlük ve satış yapmak konusunda ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın. Daha fazla bilgi sunmaktan memnuniyet duyarız ve işbirliği fırsatı hakkında detayları görüşmek için hazırız. Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. .

Support Whatsapp Back to Top