Sibirya’dan Güney Afrika’ya

ENGİN BOYACI- Genel Müdür

4 yıldır TurkishExporter ile beraberiz.
Denizli’de küçük bir aile işletmesinden 37 ülkeye ihracat yapan bir şirkete dönüştük ve yeni yaptığımız üretim tesisi ile dünyanın bir ucundan diğer ucuna kuruyemiş işleme tesisleri kuruyoruz. Bir bakıyorsunuz Sibirya, bir bakıyorsunuz Güney Afrika, bir bakıyorsunuz Finlandiya, bir bakıyorsunuz Dominik Cumhuriyeti’nde tesis kurulum ve montajındayız. Şevval Makine olarak, ülkemizin tanıtımında da çok ciddi başarılara ulaştık. Her gelen müşteri, sanki firma kendi firmasıymış gibi tüm çalışanlarımız ile oldukça samimi.

Şevval Makine olarak, insanların algılarında artık ciddi bir yer teşkil ediyoruz hatta müşterilerimizin modern Evliya Çelebi olduğumuz hususunda yaptıkları yorumlar bizleri çok mutlu ediyor.

Şevval Makine olarak kalite anlayışımızı, lezzetli damak tadının sağlıklı ve hijyenik olarak işlenmesi, paketlenmesi ve tüketicilerimize ulaştırılması üzerine kurduk. Kuruyemişleri kavurmak, işlemek, tuzlamak, soslamak çok önemli ama bu ürünlerin paketlemesi de tüketiciye sunulacak ürünün taze kalmasını sağlayacak en etkin sebeplerden biri. Şevval Makine olarak 2014 yılında üretime başladığımız yerli Türk malı paketleme makineleri ile müşterilerimize desteğimizi sunuyoruz.

4 yıl önce TurkishExporter ile beraber yurt dışında daha çok ülkeye ve firmaya ulaşmaya başladık. Dünya pazarında artık marka bilinirliğimizin artması ve müşterilerimizin ciddi ilgileriyle beraber bir Türk firması olarak dünya liginde oynamanın yükünü taşıyoruz. Destekleri için TurkishExporter’a teşekkürler.

SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM

Diğer Hikayelere Göz Atın